PROFESIONÁLNE

Prekladateľské služby

Prekročte hranice! Som tu pre, vás aby som Vám s tým pomohla. Preklady, tlmočenie a korektúry textov na profesionálnej úrovni za rozumné ceny.

PREKLADATEĽSKÉ SLUŽBY

preklady, tlmoČenie a korektúry

Všetko na jednom mieste.

k

Preklady

Prekladanie je umenie a prekladateľ je autor, ktorý tvorí nové, jedinečné dielo. Je to práca, v ktorej sa snúbi predovšetkým láska ku prekladu spolu s umením správne zvoliť slová. Na to, aby bol preklad kvalitný je potrebný čas, pozornosť a kreativita. Ak mi zveríte vaše texty, garantujem, že vám vrátim ich kvalitné a starostlivo preložené verzie, pripravené pre vás alebo vašich zákazníkov.

Tlmočenie

Chcete rozbehnúť spoluprácu s poľskými partnermi? Brzdí vás jazyková bariéra? Chcete sa rozprávať s partnermi v ich rodnom jazyku? Dobrá komunikácia je základom všetkého. Tak v osobnom ako aj v pracovnom vzťahu. Ak potrebujete tlmočníka ku pracovným rokovaniam, alebo cestujete do Poľska a potrebujete sprievodcu, som tu pre vás.

Korektúry

Korektor je profesionál, ktorý sa špecializuje na kontrolu a opravu gramatických, pravopisných a štylistických chýb v texte. Korektor zároveň dbá na dodržiavanie štandardov a pravidiel daného jazyka, čím zvyšuje kvalitu a dôveryhodnosť textu. Svojou prácou prispieva k tomu, aby texty boli presné, čitateľné a profesionálne vyzerajúce.

Adresa

Poľanová 1549/25

029 01 Námestovo

Slovenská republika

 

Mobil

+421 950 263 723